Witaj na stronie kariera w Lindström!

Obecnie w Lindström na całym świecie pracuje około 5055 osób. Pozyskanie nowych rynków i wzrost biznesu powoduje, że nadal poszukujemy nowych pracowników.

W Lindström można pracować na wielu wymagających i interesujących stanowiskach w ponad 20 krajach na przykład w dziale sprzedaży, zasobów ludzkich, zarządzania finansami, marketingu i obsługi klienta i w magazynie tekstylnym. Poznaj naszą stronę dedykowaną karierze w Lindström, śledź oferty pracy i dołącz do naszego zespołu. Zapoznaj się z naszym profilem na LinkedIn.

P.S. Jesteśmy bardzo koleżeńscy!

Dlaczego warto wybrać Lindström?

Kasvava, luotettava ja kansainvalinen

Wzrost, niezawodność i godny zaufania międzynarodowy pracodawca

Mielenkiintoinen palveluvalikoimaAtrakcyjny wybór usług

Vahva brandi
Silna marka

Vastuullinen toiminta

Odpowiedzialne działania

Dbamy o naszych kolegów! Kultura organizacyjna sprawia, że codzienna praca staje się przyjemnością.

Kultura organizacyjna Lindström i doświadczenie pracowników pozwala stworzyć  przyjazne miejsce pracy.

Kultura organizacyjna w Lindström ma na celu satysfakcję pracowników, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość obsługi klienta. Stabilna struktura jest fundamentalnym elementem naszej kultury organizacyjnej zarówno wewnętrznej i zewnętrznej. Jako zespół wspieramy się nawzajem co przekłada się na jakość oferowanych usług.

Na początku 2010 roku firma Lindström uruchomiła program „Do dyspozycji – być najlepszym” – mający na celu zapewnienie wysokiej jakości usług i serwisu. W ramach programu pracownicy grali m.in. w grę „Do Twojej dyspozycji” promującą naszą kulturę kulturę usług wewnętrznych. Za udział w grze w ramach podziękowania za współpracę wysłaliśmy naszym kolegom podziękowania pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

Przeczytaj poniżej o naszych wewnętrznych programach wdrażanych w każdym z krajów, w którym jesteśmy obecni. Program promuje współpracę wewnętrzną w firmie Lindström.

Celem programu jest opracowanie modelu kultury obsługi klienta i współpracy wewnętrznej w Lindström.

Program „Poznaj pracę kolegów” realizowany jest od 3 do 5 dni w tygodniu. Pozwala pracownikom poznać pracę i obowiązki na innych stanowiskach, w innych zespołach jak też ramy organizacyjne w całej Grupie. Celem jest nauka nowych kompetencji, podnoszenie kwalifikacji pracowników w zakresie realizowanych zadań i łańcuchu oferowanych usług.

Program posiada solidne wsparcie ze strony najwyższego kierownictwa firmy. Oni też poznają obowiązki innych pracowników w różnych częściach organizacji przynajmniej raz w roku. Program został zainicjowany w Finlandii wiosną 2013 roku, pilot w jednostkach zależnych rozpoczęto na początku 2015 roku.

Zadania programu „Poznaj pracę kolegów”:

  • Pomoc w rozwoju kariery,
  • Nauka: rozwijanie pomysłów i perspektyw,
  • Rozumienie i uczenie się procesów działających w firmie, znaczenia pracy własnej oraz pracy kolegów,
  • Budowanie relacji koleżeńskich

Program „Poznaj pracę kolegów” był zalążkiem wdrożenia i rozwoju kilku projektów, wymiany najlepszych praktyk i dał początek nowym przyjaźniom. To wszystko miało miejsce na przełomie kilku pierwszych lat aktywnego działania programu. Poznanianie nowych zadań to źródło wielu pozytywnych emocji w codziennej pracy. Udział w programie wzięło już prawie 100 pracowników Lindström!

W 2022 roku wskaźnik eNPS w Lindström Polska pokazuje że ponad 85 % pracowników jest zadowolonych z pracy w Lindström i poleciłaby nas jako dobrego i odpowiedzialnego pracodawcę.

W firmie  Lindström mamy przygotowaną ścieżkę kariery i rozwoju kompetencji na każdym stanowisku. Odpowiedzialnie bierzemy udział w zarządzaniu obszarem finansowym, HR i środowiskiem naturalnym. Szkolimy i rozwijamy umiejętności  pracowników aby zwiększyć satysfakcję z wykonywanej pracy.  Wierzymy, że tylko zadowolony personel może zagwarantować niezrównaną jakość obsługi klienta. Poznaj szczegółowo nasze działania na stronie o odpowiedzialności społecznej.

Inwestujemy w rozwój kariery.

„Rozwijaj się z nami” to program który pomaga rozwijać się w ramach własnego stanowiska lub awansu na stanowisko kierownicze.

Lindström oferuje kilka ścieżek rozwoju?

Kierownik działu kadr i rozwoju zawodowego Lucyna Piórkowska – Hryhorenko w Lindström Polska opowie o zasadach rozwoju drogi zawodowej i o tym jakie są ścieżki awansu w Lindström.

Co to znaczy „Rozwijaj się z nami”?

Jest to nazwa naszego zunifikowanego programu rozwoju zawodowego wdrażanego w całej Grupie.

Co konkretnie ma wpływ na rozwijanie ścieżki kariery?

Praktycznie niemożliwe jest aby wskazać tu jedną poprawną odpowiedź. Oferujemy różne możliwości w ramach ścieżki rozwoju. Kariera i sukces to często miks kilku czynników, należy do nich naturalny progres na zajmowanym stanowisku czy gotowość do bardziej odpowiedzialnych obowiązków. Można również  rozwijać zadania i kompetencje bez konieczności awansu na stanowisko kierownicze.

Jak najlepiej dbać o rozwój zespołu?

Rozwój jest najbardziej owocny wtedy, gdy zaspokojone są potrzeby pracowników i biznesu. Wybraliśmy kilka obszarów, w których chcemy by nasi pracownicy się rozwijali, między innymi zarządzanie przedsiębiorstwem. Bardzo precyzyjnie opracowujemy ścieżki kariery i aktywnie inwestujemy w ludzi.

Mogłabyś podać przykład w jaki sposób można rozwijać kompetencje pracowników w Lindström?

Mamy kilka wspaniałych historii kariery, którymi możemy się podzielić, jednak nauka może i powinna mieć miejsce w ramach wdrażania w życie codziennych obowiązków. Na przykład dobrym sposobem na naukę nowych umiejętności jest udział w naszym programie „Poznaj pracę kolegów”, podczas którego można poznać specyfikę innych działów w ramach struktury organizacyjnej Lindström. Prawie 100 pracowników firmy ma za sobą doświadczenie w praktycznym uczestnictwie w programie wymiany doświadczeń zapoczątkowanym w Finlandii w 2013 r. W ciągu tygodnia wdrożeniowego masz możliwość poznania specyfiki stanowisk i rozpoznać czy praca np. w dziale sprzedaży jest czymś, co lubisz. Ponadto znajomość pracy wykonywanej przez kolegów jest zawsze benefitem nawet jeśli stwierdzisz, że nie jest to Twoja droga zawodowa.